O nas

Jesteśmy firmą budowlano – deweloperską, istniejącą na rynku od 2000 roku. W pierwszych latach naszej działalności zajmowaliśmy się kompleksowymi robotami wykończeniowymi, głównie na terenie Warszawy.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, iż obecnie specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej m.in. szkół, przedszkoli, hal sportowych, urzędów, ośrodków zdrowia oraz obiektów mieszkaniowych. Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim w województwach świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Od 2008 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o branżę deweloperską. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dla naszych Klientów wybieramy kameralne, atrakcyjne lokalizacje. Z powodzeniem zrealizowaliśmy takie inwestycje jak: Osiedle Domaniówka, Villa Mazurska, Triasowe Wzgórze, Apartamenty przy Turystycznej czy Apartamenty Centrum przy ul. Prezydenta L.Kaczyńskiego.

W 2010 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą gospodarczą „Skrzydła” za rekonstrukcję Wioski Słowiańskiej – osady wczesnośredniowiecznej w Bielinach.

W 2015 roku w piątej edycji konkursu Złoty Żuraw organizowanego przez „Echo Dnia”, Targi Kielce i architektów w kategorii mieszkaniowej budynek wielorodzinny Triasowe Wzgórze uzyskał największą liczbę głosów czytelników, zdobywając tym samym wyróżnienie w tym Plebiscycie.

Za rok 2017 nasza firma otrzymała nagrodę gospodarczą Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Inwestycje. Kapituła wynagrodziła nas za całokształt działalności zarówno w inwestycjach deweloperskich jak i kompleksowych usługach budowlanych jako Generalny Wykonawca.

Zostaliśmy uhonorowani przez Puls Biznesu dyplomem Gazele Biznesu za rok 2017 jako Firma rzetelna i dynamicznie rozwijająca się, doceniana przez największych z branży wywiadowni gospodarczych.

Długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje jakość oraz terminową realizację inwestycji.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Katarzyna Walentynowicz-Pałka
doradca Klienta

+48 607-083-000
k.walentynowicz@eko-invest.net

Sławomir Wieczorek
doradca Klienta

+48 695-950-135
s.wieczorek@eko-invest.net

Śledź postępy inwestycji na facebook

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

eko invest